Makijaż

Jeśli wybierasz się na wielkie wyjście, zapraszamy do nas na usługę wykonania makijażu okolicznościowego. Dopasujemy makijaż nie tylko do okazji, ale również do Twoich upodobań. W Instytucie Piękna Fancy pracujemy na profesjonalnych kosmetykach i dbamy o to, żeby wszystkie narzędzia były zawsze czyste i zdezynfekowane.

W ofercie mamy również makijaż ślubny, który można połączyć z zabiegami laserowymi oraz upiększającymi w pakiecie ślubnym. Pakiety tworzone są indywidualnie po konsultacji z przyszłą Panną Młodą/ Panem Młodym.

Zapraszamy!

Darmowa konsultacja przed każdym zabiegiem

Przed każdym zabiegiem pielęgnacyjnym lub laserowym zapraszamy na konsultację. W Fancy chcemy podzielić się z Wami naszą wiedzą oraz udzielić Wam cennych rad i wskazówek przy filiżance wyśmienitej kawy. Zadzwoń do nas i umów się na konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.

Jak do nas dojechać?

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close